Камінні топки купить в Украине

Скидка
7%

Чавунна камінна топка KAW-MET W1
Чавунна камінна топка Kratki Antek_10kWt

Чавунна камінна топка Kratki Antek_10kWt

Чавунна камінна топка Antek (Антек) виробництва Kratki (Польща) відлита з чавуну клас 200 з товщиною..

16000грн

Скидка
7%

Чавунна камінна топка KAW-MET W2
Чавунна камінна топка Kratki Maja_12kWt

Чавунна камінна топка Kratki Maja_12kWt

Чавунна камінна топка Maja (Мая) виробництва Kratki (Польща) відлита з чавуну клас 200 з товщиною ст..

19776грн

Скидка
7%

Чавунна камінна топка KAW-MET W3
Чавунна камінна топка Kratki Eryk_12kWt

Чавунна камінна топка Kratki Eryk_12kWt

Чавунна камінна топка Eryk (Ерік) виробництва Kratki (Польща) відлита з чавуну клас 200 з товщиною с..

22016грн

Скидка
7%

Тристороння чавунна камінна топка KAW-MET W3 LP
Чавунна камінна топка Kratki Zuzia_16kWt

Чавунна камінна топка Kratki Zuzia_16kWt

Чавунна камінна топка Zuzia (Зузія) виробництва Kratki (Польща) відлита з чавуну клас 200 з товщиною..

23616грн

Чавунна камінна топка Kratki Wiktor_14kWt

Чавунна камінна топка Kratki Wiktor_14kWt

Чавунна камінна топка Wiktor (Віктор) виробництва Kratki (Польща) відлита з чавуну клас 200 з товщин..

25600грн

Скидка
7%

Чавунна камінна топка з лівим склом KAW-MET W3 L
Чавунна камінна топка Kratki Oliwia_18kWt

Чавунна камінна топка Kratki Oliwia_18kWt

Чавунна камінна топка Oliwia (Оливія) виробництва Kratki (Польща) відлита з чавуну клас 200 з товщин..

30240грн

  Камінна топка

  Основним елементом будь-якого каміна є топка. З цього при виборі слід приділити особливу увагу не тільки зовнішнім виглядом, але і вибору топки каміна. Найкраще спочатку визначитися з функціоналом або, іншими словами, що ви хочете отримати від топки, зупинитися на конкретній моделі і тільки потім дизайн і розміри всього каміна.

  Топка для каміна їх види

  На даний час існує безліч видів і різновидів топок. Умовно їх можна розділити на:

  • відкритого або закритого типу;
  • цегляні, сталеві або чавунні;
  • звичайні або з вторинним дожигом;
  • з забором повітря на горіння з приміщення або з приміщення і вулиці.

  Відкриті топки

  Це топка частіше з цегли як правило з вогнетривкого рідше з металу без дверцят і будь -або регулювань горіння крім шибера в верхній частині димосборніка. Основне і, мабуть, єдина перевага - це безпосередній контакт з живим вогнем. А по суті, відкритий камін - це витяжка не тільки продуктів горіння, а й повітря з приміщення з низьким ККД 15 -20%. Так само важливо пам'ятати, що шибером при працюючому вогнищі повинен бути повністю відкритий. Деякі користувачі цегляних камінів ставлять дверцята, але це не значно впливає на ТТХ топки лише відчутно збільшує тривалість горіння однієї закладки дров і зовсім незначно підвищує ККД і інші показники.

  Тому якщо Ви при монтажі каміна хочете отримати сучасний вигляд з хорошим функціоналом купуйте сталеву або чавунну топку.

  Чавунні камінні топки

  Найбільшою популярністю користуються топки з чавуну. Як правило, вони відлиті з чавуну не нижче класу 200. В основному відливаються окремі блоки, з яких надалі збирається топка (хоча є і суцільнолиті топки, але через складність технологічного процесу і дорожнечі вони менш поширені). Місця з'єднання блоків герметизовані в основному силікатним герметиком для каміна рідше каоліновим шнуром.

  Чавунні топки поєднують в собі високу надійність і ефективність в процесі експлуатації і відрізняються великою потужністю при відносно не великих розмірах. Як правило, вони застосовуються не тільки для живого вогню, але і для обігріву приміщень.

  Сталеві топки для каміна

  Корпус топки зі сталі являє собою гнуто - зварену конструкцію, де метал всередині топки захищений від вогню блоками з шамоту або вермикуліту. Це обумовлено меншою товщиною і стійкістю до вогню стали ніж чавуну. Завдяки своїй технологічності виготовлення вони відрізняються великою різноманітністю вибору на будь-який смак і розмір ніж популярні серед дизайнерів. Але не варто забувати і про недоліки. А саме меншою потужністю при однакових розмірах в порівнянні з чавунними топками. І не варто упускати той момент, що шамот і вермикуліт або їх похідні (у різних виробників називається по-різному) досить крихкий матеріал має певну кількість циклів нагрівання. Виходячи з цього якщо Ви плануєте використовувати топку не тільки для душі, але і для обігріву краще звернути увагу для обігріву.

  Топки з водяним контуром

  В даний час найбільш поширена рідинна система опалення, де теплоносієм в основному є вода рідше антифриз. Це і призвело до появи камінів з водяною сорочкою. За своєю суттю це твердопаливний котел з великою скляними дверцятами та трубчастим теплообмінником виготовлені зі сталі рідше з чавуну.

  Топка з водяним контуром може застосовуватися в якості як, основного, так і додаткового опалення і найбільш ефективна в поєднанні з буферної ємністю і різного роду автоматикою (як в іншому і будь-який котел). До плюсів в порівнянні з котлами можна віднести наявність скляні дверцята і візуальний контакт з живими вогнем. Але в той же час це і недолік, оскільки через таку конструкції ККД водяного каміна (близько 70%), що значно нижче, ніж у котлів, де цей показник досягає 90% і вище. Так само до мінусів можна віднести наявність сміття, який буде в процесі догляду та експлуатації оскільки такого роду топка встановлюється як основне опалення, що має на увазі щоденне використання в опалювальний сезон.

  Вибір камінної топки

  • зовнішній вигляд і розміри (оскільки Ви встановлюєте камін насамперед для естетики);
  • наявність димосборніка у верхній частині топки (чим крутіше (вище) димозбірник тим менше ймовірність поддимліванія топки при відкритих дверцятах);
  • наявність шибера (це дозволяє збільшити тривалість горіння однієї закладки);
  • вага топки (чим більше вага при однакових розмірах, тим більше товщина металу або ребер жорсткості, тим вище експлуатаційний ресурс);
  • вторинний допалювання (дозволяє спалювати СО в продуктах згоряння, що збільшує ККД і екологічність);
  • підведення повітря з вулиці (дозволяє використовувати холодне повітря з вулиці тільки для горіння дров не використовуючи тепле повітря приміщення особливо це актуально бенкет наявності витяжок і в новобудовах оскільки їх герметичність набагато вище, ніж у будівель за старими технологіями).

  Купити камінну топку в Запоріжжі

  Купити якісну топку для каміна за доступною ціною в Запоріжжі ви можете в інтернет-магазині "Oaza com ua". Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи, ми дамо детальну консультацію по підбору якісної камінної топки і всіх супутніх робіт в відповідно до ваших потреб і потреб, не переплачуючи за бренд або непотрібні опції, а також надамо послуги монтажу з гарантією.

  показать больше
  свернуть описание

  Показано з 1 по 20 із 408 (всього 21 сторінок)