Портал для каміна з мармуру PCS 10

безкоштовна доставка
 • Модель: PCS 10
 • Виробник: Portalino
  • Наявність: На складі
  • 31430грн
  • 31430грн

  • Консультація

  • tel: +380502806438
  • sol-dp-ua@ukr.net


  Портал для каміна з мармуруPCS 10 виготовлений з мармуру бежевого кольору студією природного каменю Pikasso . мармуровий камін PCS 10 може бути виготовлений під будь-яку камінну топку або вставку натурального каміна, електрокаміна, біокаміна а також під відкриту камінну топку. Можливе виготовлення з будь-якого мармуру або зміна розмірів і дизайну мармурового порталу для каміна PCS 10. Термін виготовлення каміна з мармуру до 14 робочих днів.

  ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

  Можливо виготовлення камінів з мармуру за ескізами, кресленнями або фотографіями замовника. Також возмо жно виготовлення вибільних елементів і візерунків під заказ.Цена мармурового каміна залежить від виду мармуру, розміру і складності виготовлення.

  ДОТАВКА

  Доставка здійснюється безкоштовно Нової Почтойпо Україні а саме Дніпро, Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Миколаїв, Херсон, Кропивницький, Полтава, Суми, Черкаси, Житомир, Івано-Франківськ, Львів та інші міста і селища.

  ОПЛАТА

  Оплата здійснюється безготівковим або готівковим способом до відправки або накладним платежем при полученіінос обов'язкової передоплатою в розмірі 20% вартості замовлення при оформленні замовлення.

  Характеристики:
  Матеріал: мармур
  Термін виготовлення днів: до 14
  колір: бежевий
  Ширина, мм 1450
  Висота, мм 1095
  Глибина, мм 350
  Розмір Вогнище (ш / в) мм: 600-750/500-600

  Написати відгук

  Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

  Теги: Портал для каміна з мармуру PCS 10, PCS 10, мармуровий камін, мармурові портали для камінів, камінні портали з мармуру, камінні портали купити, мармуровий портал для каміна, камін мармур, портали для камінів з мармуру, портали для електрокамінів,  камін з мармуру Україна

  Ви переглядали

  Портал для каміна з мармуру PCS 10

  Портал для каміна з мармуру PCS 10

  Портал для каміна з мармуруPCS 10 виготовлений з мармуру бежевого кольору студією природного каменю..

  31430грн 31430грн

  Онлайн курсы IT