Піролізні котли тривалого горіння купить в Украине

Немає в наявності
Піролізний твердопаливний котел Котеко Unika (Уника)

Піролізний твердопаливний котел Котеко Unika (Уника)

Пиролизные Твердопаливні котли Koteko Unika зварені з високоякісної сталі 6мм. Як і всі піролізні к..

1000грн

Піролізні котли це твердопаливні котли тривалого горіння засновані на ефекті піролізу. Піроліз - термічний розклад органіки при нестачі кисню на горючий газ і деревне вугілля. Завдяки піролізу відбувається більш повне згоряння палива, що збільшує ККД & nbsp; і відповідно покращує екологічність твердопаливного котла.

Конструктивно піролізні котли набагато складніше ніж інше твердопаливних & nbsp; обладнання та при проектуванні вимагають глибших знань в цій сфері. Умовно піролізний котел можна розділити на чотири зони: - завантажувальна камера або камера газогенерации; -камера згоряння; -Теплообмінник; -пульт управління.

Завантажувальна камера призначена для завантаження палива і відповідно чим вона більша тим більший проміжок часу буде горіти одна закладка. Зустрічаються камери як з горизонтальною так і вертикальною завантаженням. Також завантажувальна камера піролізного котла & nbsp; є камерою газогенерации де при температурі в 550-600 градусів і нестачі кисню дрова розкладаються перетворюючись в горючий газ і деревне вугілля. Деякі виробники і продавці називають свої котли газогенераторними котлами але на мою думку це не більше ніж рекламний хід & nbsp; оскільки принцип роботи піролізного і газогенераторного котла один і той з однією лише різницею у піролізного котла камера газогенерации і камера згоряння одне ціле а у газогенераторного вони роздільні.

Камера згоряння призначена для згоряння розклалася деревини. Вона розташована під камерою газогенерации піролізного котла і має нижню горіння тому Піролізні котли називають ще твердопаливними котлами нижнього горіння. Завдяки більш повному згорянню деревини температура в камері згоряння досягає 1200 градусів.

Теплообмінник піролізного котла як і в іншому інших твердопаливних котлів тривалого горіння може бути пластинчастим (канальним) або трубчастим. У свою чергу трубчасті теплообмінники можуть бути трубчато- повітряними (гарячі гази проходячи по трубах) або трубно- водяними (гази огинають труби з водою як би заплутуючись в їх лабіринті). Природно, що кращий це трубчато- водяний теплообмінник. Але вони зустрічаються досить рідко в піролізних і інших котлах оскільки найбільш складні у виготовленні. Проходячи теплообмінник з самого низу в котлі піролізного горіння & nbsp; відпрацьовані гази остигають і на виході вже маємо 150-170 градусів за Цельсієм.

Пульт управління підтримує роботу котла в заданих параметрах і як правило встановлюється на всіх твердопаливних котлах тривалого і безперервного горіння включаючи піролізні і пелетні твердопаливні котли. На недорогих піролізних котлах встановлюються канальні пульти управління. Перший відповідає за роботу циркуляційного насоса другий за роботу нагнітає вентилятора або димососа. Але можлива комплектація трьох або чотирьох і доже п'яти канальними пультами де додаються контроль температури води в системі, циркуляційний насос на другий контур і вихід на контролер температури повітря в приміщенні.

Варто окремо зупинитися на комплектації піролізного котла димососом або нагнітає вентилятором. Більшість піролізних котлів українського виробництва комплектуються нагнітаючими вентиляторами імпортні димосмоками. Більш безпечними є котли укомплектовані димососом. Відповідь чому простий. Димосос створює в камері газогенерации розрідження і при відкритті дверцят завантаження (коли в камеру потрапляє достатня кількість кисню для займання газів) тяга не змінюється а з вентилятором так. & Nbsp; Гази почнуть виходити через відкриті дверцята відповідно вогонь від займання суміші може обпалити обличчя. Але це буде тільки якщо ви забули вимкнути вентилятор перед відкриттям дверцят.

Підсумуємо. Піролізні котли це найбільш сучасні твердопаливні котли тривалого горіння з горінням одного завантаження до 12 годин і ККД 86-90% і з огляду на все вищеописане він цілком може замінити газовий котел без будь-яких особливих незручностей для господаря.

В нашому інтернет - магазині & nbsp; Оаза кому юа Ви можете купити відносно не дорогий піролізний котел & nbsp; як українського так і закордонних виробників за доступною ціною з доставкою по Україні, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Полтава, Херсон, Кривий Ріг , Павлоград, Одеса, і інші міста.

показать больше
свернуть описание

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Онлайн курсы IT